Hakkımızda

Ege Transfer Turizm Seyahat Acentası 

2003 yılından bugüne hizmet veren Yalçın Kayadelen Turizm Taşımacılık ve Oto Kiralama şirketimiz 2018 Mayıs ayında Lets Tatil Turizm Org. Sey. Taş. Gıda İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. kurarak acente faaliyetini başlatmak için ilk adımını atmıştır. Bu girişim daha sonra Ege Transfer Turizm adı ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin 11017 sayılı üyesi olarak devam etmektedir.

Firmamız İzmir havalimanı transferi ağırlıklı olmak üzere bir çok destinasyondan transfer hizmeti sağlamaktadır. 2017 model ve üstü araçlarımız ile izmir havalimanıizmir şehir merkezi vb. bölgelerden konforlu ve güvenilir hizmet vermekteyiz. 

Ege transfer turizm olarak İzmir havalimanı transfer, İzmir vip taşımacılık, İzmir Çeşme transfer , İzmir Kuşadası transfer , İzmir Manisa transfer , İzmir Didim transfer , İzmir Selçuk transfer vb. hizmetlerden ekonomik transfer fiyatlarımızdan aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

https://www.egetransfer.com.tr/tr/transfers

Misyonumuz
Ege Transfer Turizm üstün hizmet anlayışı ve yaratıcı çözümleri ile müşteri odaklı çalışmayı hedeflemiştir. Deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, otel rezervasyonu, eğlence, gemi biletleri, araç kiralama, izmir havalimanı transferleri vb. tüm hizmetleri kalite ve güvenle sunmaktadır.

Taşımacılık alanımızdan bizlerden alacağınız hizmetin havaş otobüslerinden , izmir havalimanı taksi araçlarından veya eshot otobüslerinden daha konforlu hale getirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Gelişen turizm piyasasını yakından takip ederek müşterilerine servis ve kalitesi yüksek, yeniliklerden haberdar bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz

İş Ortaklarımız